KONTAKTA OSS!


Tubus System arbetar rikstäckande med relining. Kontakta oss gärna!


HUVUDKONTOR I MÖLNLYCKE

Tubus System AB
Designvägen 3
435 33 Mölnlycke
Tel: 031-69 61 15


info@tubussystem.se

INTRESSEANMÄLAN


Ja tack, ring mig för att diskutera vidare.

Ja tack, skicka gärna information.

Ja tack, jag/vi vill ha kontakt för att boka in besök för offert och rådgivning.

Ja tack, jag/vi önskar boka in ett informationsbesök.

Försäljning

 


Säljansvarig:
  Mathias Jansson
Västra Götaland, Halland, Småland, Östergötland
033-41 25 10
mathias.jansson@tubussystem.se


Säljansvarig:  Christian Zivec
Stockholm
08-440 49 41
christian.zivec@tubussystem.se


Säljansvarig: Johan Persson
Göteborg, Örebro, Värmland, Västmanland
031-88 77 42
johan.persson@tubussystem.se

 

Säljansvarig: Christoffer Sjöström
Skåne, Blekinge
040-53 59 51
christoffer.sjostrom@tubussystem.se


Säljansvarig:
 Nichlas Lundbäck
Stockholm
08-440 49 42
nichlas.lundback@tubussystem.se


Säljansvarig:
 Christoffer Åström
Norrbotten, Västerbotten
0920 – 23 09 00
christoffer.astrom@tubussystem.se

 

Säljansvarig: Paul Brandin
Skåne, Blekinge
040-53 59 53
paul.brandin@tubussystem.se

 

Säljansvarig: Henrik Jörnheim
Göteborg
031-69 61 10
henrik.jornheim@tubussystem.se


DISTRIKTSCHEFER

GÖTEBORG



Distriktschef:
 Johan Östlund
031-69 61 18
johan.ostlund@tubussystem.se

Tubus System AB
Designvägen 3
Mölnlycke
Visa på karta

MALMÖ



Distriktschef: Roland Kreutzberg
040-655 80 40
roland.kreutzberg@tubussystem.se

Tubus System AB
Kamaxelgatan 11
Malmö
Visa på karta

LULEÅ



Distriktschef: Tobias Eriksson
0920-23 09 00
tobias.eriksson@tubussystem.se

Tubus System AB
Betongvägen 26
Luleå
Visa på karta

BORÅS


Distriktschef: Michael Jacobsson
033-23 52 00
michael.jacobsson@tubussystem.se

Tubus System AB
Åsboholmsgatan 25
Borås
Visa på karta

LIDKÖPING


Distriktschef: Pär Herngren
0510-54 77 15
par.herngren@tubussystem.se

Tubus System AB
Sockerbruksgatan 11 C
Lidköping
Visa på karta

STOCKHOLM


Distriktschef: Markus Kjellberg
08-440 49 40
markus.kjellberg@tubussystem.se

Tubus System AB
Fagerstagatan 7
Spånga
Visa på karta


Ledning


Försäljningschef:
 Kaj Nerman
031-69 61 06
kaj.nerman@tubussystem.se


Personalchef: Malin Holmberg
031-69 61 11
malin.holmberg@tubussystem.se


Produktionsledare: Paul Seppänen
031-69 61 19
paul.seppanen@tubussystem.se


Kontakta Oss

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.