Vill du veta mer? Välkommen att höra av dig till oss på Tubus System

KONTAKTA OSS!


Tubus System arbetar rikstäckande med relining.

Vill du komma i kontakt med någon av våra säljare direkt så finner du deras kontaktuppgifter nedan.

Vi svarar på dina frågor via telefon och mail. Kontakta oss gärna!

010-30 33 140 Mån-Fre 07:00-16:00

info@tubussystem.se

Karin Forsman

 

Val

Försäljning

 

Säljansvarig: Jesper Finnsson
Norrbotten, Västerbotten
0920 – 23 09 00
jesper.finnsson@tubussystem.se

 Säljansvarig: Nichlas Lundbäck
Stockholm syd
08-440 49 42
nichlas.lundback@tubussystem.se

Säljansvarig: Stefan Åkerström
Stockholm väst, Mälardalen, Västerås
08-440 49 43
stefan.akerstrom@tubussystem.se

Säljansvarig: Mathias Engman
Göteborg
031-69 61 10
mathias.engman@tubussystem.se

Säljansvarig:  Mikael Johansson
Göteborg
031-69 61 09
mikael.johansson@tubussystem.se

Säljansvarig: Alexander Sunnerdahl
Värmland, Örebro, Skaraborg
0510-721 70
alexander.sunnerdahl@tubussystem.se

Säljansvarig: Christoffer Sjöström
Skåne, Blekinge
040-53 59 51
christoffer.sjostrom@tubussystem.se

Säljansvarig: Patrick Rosberg
Skåne, Blekinge
040-53 59 53
patrick.rosberg@tubussystem.se

Affärsutveckling: Johan Persson 
031-88 77 42
johan.persson@tubussystem.se


DISTRIKTSCHEFER

GÖTEBORG

Distriktschef: Johan Karp
031-383 80 40
johan.karp@tubussystem.se

Tubus System AB
Designvägen 3
435 33 Mölnlycke
Visa på karta

Om Göteborgs-kontoret

MALMÖ

Distriktschef: Roland Kreutzberg
040-655 80 40
roland.kreutzberg@tubussystem.se

Tubus System AB
Kamaxelgatan 11
212 41 Malmö
Visa på karta

Om Malmö-kontoret

LULEÅ

Distriktschef: Tobias Eriksson
0920-20 22 51
tobias.eriksson@tubussystem.se

Tubus System AB
Terminalspåret 7
954 32 Gammelstad
Visa på karta

Om Luleå-kontoret

Borås

Distriktschef: Michael Jacobsson
033-23 52 00
michael.jacobsson@tubussystem.se

Tubus System AB
Åsboholmsgatan 25
504 51 Borås
Visa på karta

Om Borås-kontoret

LIDKÖPING

Distriktschef: Pär Herngren
0510-54 77 15
par.herngren@tubussystem.se

Tubus System AB
Sockerbruksgatan 11 C
531 40 Lidköping
Visa på karta

Om Lidköpings-kontoret

 

STOCKHOLM

Distriktschef: Markus Kjellberg
08-440 49 40
markus.kjellberg@tubussystem.se

Tubus System AB
Ellipsvägen 13
141 75 Kungens Kurva
Visa på karta

Om Stockholms-kontoret


Personal, kvalitet & miljö

Personalchef: Malin Holmberg
031-69 61 11
malin.holmberg@tubussystem.se

Personalspecialist: Malin Connant
031-88 77 45
malin.connant@tubussystem.se

KMA Samordnare: Liv Berg
031-383 80 23
liv.berg@tubussystem.se


Ledning

Verksamhetsutvecklingschef: Hugo Karlsson
031-382 26 01
hugo.karlsson@tubussystem.se

 

Personalchef: Malin Holmberg
031-69 61 11
malin.holmberg@tubussystem.se

Chef Operations: Paul Seppänen
031-69 61 19
paul.seppanen@tubussystem.se

VD/Försäljningschef: Mathias Svensson
031-69 61 03
mathias.svensson@tubussystem.se


HUVUDKONTOR I MÖLNLYCKE

Tubus System AB
Designvägen 3
435 33 Mölnlycke
Tel: 031-69 61 15

 

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.