Vill du veta mer? Välkommen att höra av dig till oss på Tubus System

KONTAKTA OSS!


Tubus System arbetar rikstäckande med relining.

Vill du komma i kontakt med någon av våra säljare direkt så finner du deras kontaktuppgifter nedan.

Vi svarar på dina frågor via telefon och mail. Kontakta oss gärna!

031-69 61 15 Mån-Fre 08:00-16:00

info@tubussystem.se

Karin Forsman

 

Val

Försäljning

 

Säljansvarig: Jesper Finnsson
Norrbotten, Västerbotten
0920 – 23 09 00
jesper.finnsson@tubussystem.se

Säljansvarig: Mathias Engman
Göteborg
031-69 61 10
mathias.engman@tubussystem.se

Säljansvarig: Peter Söderbom
Göteborg
031-383 80 24
peter.soderbom@tubussystem.

Säljansvarig: Alexander Sunnerdahl
Värmland, Örebro, Skaraborg
0510-721 70
alexander.sunnerdahl@tubussystem.se

 

Säljansvarig: Mats Hagström
Västra Götaland, Dalsland, Bohuslän
0510-721 72
mats.hagstrom@tubussystem.se

 

Säljansvarig: Kristian Johansson
Västra Götaland, Småland, Halland, Östergötland
033-41 25 10
kristian.johansson@tubussystem.se

Säljansvarig: David Sjöholm
Skåne, Blekinge
040-53 59 53
david.sjoholm@tubussystem.se 

 

Storkundsansvarig Sverige: Mikael Johansson
031-69 61 09
mikael.johansson@tubussystem.se

Produktionsansvarig: Pär Herngren
0510-721 73
par.herngren@tubussystem.se


DISTRIKTSCHEFER

GÖTEBORG

Distriktschef: Johan Karp
031-383 80 40
johan.karp@tubussystem.se

Tubus System AB
Designvägen 3
435 33 Mölnlycke
Visa på karta

Om Göteborgs-kontoret

MALMÖ

Distriktschef: Roland Kreutzberg
040-655 80 40
roland.kreutzberg@tubussystem.se

Tubus System AB
Kamaxelgatan 11
212 41 Malmö
Visa på karta

Om Malmö-kontoret

LULEÅ

Distriktschef: Tobias Eriksson
0920-26 00 50
tobias.eriksson@tubussystem.se

Tubus System AB
Terminalspåret 7
954 32 Gammelstad
Visa på karta

Om Luleå-kontoret

STOCKHOLM

Distriktschef: Markus Kjellberg
08-440 49 40
markus.kjellberg@tubussystem.se

Tubus System AB
Ellipsvägen 13
141 75 Kungens Kurva
Visa på karta

Om Stockholms-kontoret

BORÅS

Distriktschef: Christian Linde
033-23 52 03
christian.linde@tubussystem.se

Tubus System AB
Landerigatan 5A
504 51 Borås
Visa på karta

Om Borås-kontoret

LIDKÖPING

Distriktschef: Sven Lans
0510-54 77 15
sven.lans@tubussystem.se

Tubus System AB
Sockerbruksgatan 11 C
531 40 Lidköping
Visa på karta

Om Lidköpings-kontoret

 


Personal, kvalitet & miljö

Personalchef: Malin Holmberg
031-69 61 11
malin.holmberg@tubussystem.se

Personalspecialist: Malin Connant
031-88 77 45
malin.connant@tubussystem.se

KMA Samordnare: Liv Berg
031-383 80 23
liv.berg@tubussystem.se


Ledning

Verksamhetsutvecklingschef: Hugo Karlsson
031-382 26 01
hugo.karlsson@tubussystem.se

 

Personalchef: Malin Holmberg
031-69 61 11
malin.holmberg@tubussystem.se

Chef Operations: Paul Seppänen
031-69 61 19
paul.seppanen@tubussystem.se

Försäljningschef: Lina Lorentzon
031-69 61 06
lina.lorentzon@tubussystem.se


HUVUDKONTOR I MÖLNLYCKE

Tubus System AB
Designvägen 3
435 33 Mölnlycke
Tel: 031-69 61 15

 

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.