Vill du veta mer? Välkommen att höra av dig till oss på Tubus System

KONTAKTA OSS!


Tubus System arbetar rikstäckande med relining. Kontakta oss gärna!


HUVUDKONTOR I MÖLNLYCKE

Tubus System AB
Designvägen 3
435 33 Mölnlycke
Tel: 031-69 61 15


info@tubussystem.se

Val

Försäljning

 

 

Säljansvarig: Alexander Sunnerdahl
Västmanland, Värmland, Örebro, Skaraborg
0510-721 70
alexander.sunnerdahl@tubussystem.se

 

Säljansvarig: Christoffer Sjöström
Skåne, Blekinge
040-53 59 51
christoffer.sjostrom@tubussystem.se

 

Affärsutveckling: Johan Persson
031-88 77 42
johan.persson@tubussystem.se

 


DISTRIKTSCHEFER

GÖTEBORG



Distriktschef:
 Johan Karp
031-383 80 40
johan.karp@tubussystem.se

Tubus System AB
Designvägen 3
Mölnlycke
Visa på karta

Om Göteborgs-kontoret

MALMÖ



Distriktschef: Roland Kreutzberg
040-655 80 40
roland.kreutzberg@tubussystem.se

Tubus System AB
Kamaxelgatan 11
Malmö
Visa på karta

Om Malmö-kontoret

LULEÅ



Distriktschef: Tobias Eriksson
0920-20 22 51
tobias.eriksson@tubussystem.se

Tubus System AB
Betongvägen 26
Luleå
Visa på karta

Om Luleå-kontoret

BORÅS


Distriktschef: Michael Jacobsson
033-23 52 00
michael.jacobsson@tubussystem.se

Tubus System AB
Åsboholmsgatan 25
Borås
Visa på karta

Om Borås-kontoret

LIDKÖPING


Distriktschef: Pär Herngren
0510-54 77 15
par.herngren@tubussystem.se

Tubus System AB
Sockerbruksgatan 11 C
Lidköping
Visa på karta

Om Lidköpings-kontoret

 

STOCKHOLM


Distriktschef: Markus Kjellberg
08-440 49 40
markus.kjellberg@tubussystem.se

Tubus System AB
Ellipsvägen 13
Kungens Kurva
Visa på karta

Om Stockholms-kontoret


Personal


Personalchef: Malin Holmberg
031-69 61 11
malin.holmberg@tubussystem.se


Personalspecialist: Malin Connant
031-88 77 45
malin.connant@tubussystem.se


Ledning


Försäljningschef:
 Kaj Nerman
031-69 61 06
kaj.nerman@tubussystem.se


Personalchef: Malin Holmberg
031-69 61 11
malin.holmberg@tubussystem.se


Produktionsledare: Paul Seppänen
031-69 61 19
paul.seppanen@tubussystem.se


Kontakta Oss

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.