Vill du veta mer? Välkommen att höra av dig till oss på Tubus System

KONTAKTA OSS!


Tubus System arbetar rikstäckande med relining. Kontakta oss gärna!

Ring eller maila vår kundtjänst  010-30 33 140

info@tubussystem.se

Säljassistent: Karin Forsman

 

Val

Försäljning

 

Säljansvarig: Jesper Finnsson
Norrbotten, Västerbotten
0920 – 23 09 00
jesper.finnsson@tubussystem.se

 Säljansvarig: Nichlas Lundbäck
Stockholm syd
08-440 49 42
nichlas.lundback@tubussystem.se

Säljansvarig: Stefan Åkerström
Stockholm väst, Mälardalen, Västerås
08-440 49 43
stefan.akerstrom@tubussystem.se

Säljansvarig: Mathias Engman
Göteborg
031-69 61 10
mathias.engman@tubussystem.se

Säljansvarig:  Mikael Johansson
Göteborg
031-69 61 09
mikael.johansson@tubussystem.se

Säljansvarig: Alexander Sunnerdahl
Värmland, Örebro, Skaraborg
0510-721 70
alexander.sunnerdahl@tubussystem.se

Säljansvarig: Christoffer Sjöström
Skåne, Blekinge
040-53 59 51
christoffer.sjostrom@tubussystem.se

Affärsutveckling: Johan Persson
031-88 77 42
johan.persson@tubussystem.se

Säljansvarig: Patrick Rosberg

Skåne, Blekinge
040-53 59 53
patrick.rosberg@tubussystem.se


DISTRIKTSCHEFER

GÖTEBORG

Distriktschef: Johan Karp
031-383 80 40
johan.karp@tubussystem.se

Tubus System AB
Designvägen 3
Mölnlycke
Visa på karta

Om Göteborgs-kontoret

MALMÖ

Distriktschef: Roland Kreutzberg
040-655 80 40
roland.kreutzberg@tubussystem.se

Tubus System AB
Kamaxelgatan 11
Malmö
Visa på karta

Om Malmö-kontoret

LULEÅ

Distriktschef: Tobias Eriksson
0920-20 22 51
tobias.eriksson@tubussystem.se

Tubus System AB
Terminalspåret 7
Luleå
Visa på karta

Om Luleå-kontoret

Borås

Distriktschef: Michael Jacobsson
033-23 52 00
michael.jacobsson@tubussystem.se

Tubus System AB
Åsboholmsgatan 25
Borås
Visa på karta

Om Borås-kontoret

LIDKÖPING

Distriktschef: Pär Herngren
0510-54 77 15
par.herngren@tubussystem.se

Tubus System AB
Sockerbruksgatan 11 C
Lidköping
Visa på karta

Om Lidköpings-kontoret

 

STOCKHOLM

Distriktschef: Markus Kjellberg
08-440 49 40
markus.kjellberg@tubussystem.se

Tubus System AB
Ellipsvägen 13
Kungens Kurva
Visa på karta

Om Stockholms-kontoret


Personal, kvalitet & miljö

Personalchef: Malin Holmberg
031-69 61 11
malin.holmberg@tubussystem.se

Personalspecialist: Malin Connant
031-88 77 45
malin.connant@tubussystem.se

KMA Samordnare: Liv Berg
031-383 80 23
liv.berg@tubussystem.se


Ledning

 

Försäljningschef: Kaj Nerman
031-69 61 06
kaj.nerman@tubussystem.se

 

Personalchef: Malin Holmberg
031-69 61 11
malin.holmberg@tubussystem.se

 

Produktionsledare: Paul Seppänen
031-69 61 19
paul.seppanen@tubussystem.se

Verksamhetsutvecklingschef: Hugo Karlsson
031-382 26 01
hugo.karlsson@tubussystem.se


HUVUDKONTOR I MÖLNLYCKE

Tubus System AB
Designvägen 3
435 33 Mölnlycke
Tel: 031-69 61 15

 

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.